«Старий новий» Вишинський

 

«Старий новий» Вишинський
 

В політичних колах регіону та в журналістському середовищі наразі жваво обговорюється очікуване призначення на посаду керівника Запорізької обласної організації ПП «Рух нових сил» (РНС, лідер М.Саакашвілі») Вишинського Вадима Борисовича, голови ГО «Правозахисник Запоріжжя», головного редактора інтернет-сайту «Біла стріла».

При цьому головною темою обговорення стала політична всеядність Вадима Борисовича. Де він тільки не перебував за останні неповні 10 років: і в «Партії захисників Вітчизни» (навіть очолював її обласну організацію), і в ВО «Батьківщина» (був навіть депутатом Запорізької облради від Блоку Ю.Тимошенко), а у 2015 році на виборах до обласної  балотувався від Радикальної партії О.Ляшка.

От і точаться всі розмови навколо такого феномену політичної хлестаковщини. Що движить паном Вишинським: пошуки правди або тепленького містечка вкупі з власним самопіаром? Якщо останнє, то видатний майстер самопіару, лідер РНС М.Саакошвілі знайшов собі у Запоріжжі гідного послідовника. Создан 25 апр 2017