"ДЯКУЄМО УКРАЇНЦЯМ, ВСЕ ЗРОБЛЕНО ЧУДОВО!" – ФАНИ В ЗАХВАТІ ВІД ЄВРОБАЧЕННЯ-2017

 

"ДЯКУЄМО УКРАЇНЦЯМ, ВСЕ ЗРОБЛЕНО ЧУДОВО!" – ФАНИ В ЗАХВАТІ ВІД ЄВРОБАЧЕННЯ-2017
Їх 26 і вони готові змагатися за звання кращого. Визначили всіх фіналістів Євробачення-2017, і вже цієї суботи, 13 травня, 200 мільйонів глядачів дізнаються ім'я переможця
У ніч на 12-те національні журі та телеглядачі голосуваннями визначили останню десятку фіналістів. Як проходив другий півфінал пісенного конкурсу – у сюжеті "5 каналу".

"Арена Євробачення оточена силовиками. Глядачам, щоби потрапити на конкурс, потрібно пройти кілька кордонів поліції. На цьому пункту перевіряють квитки, ну а біля самого виставкового центру – детальний огляд", – розповідає з місця проведення кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу.

Уболівальники з Мальти наспівують конкурсну пісню своєї країни. Для Анни вона – особлива. "Я мати Клаудії Фаніелло. Вона найкраща і дуже талановита. Я бачила вчорашню репетицію, я дякую українцям, все добре зроблено, усе чудово. Голосуйте за Мальту!", – закликає мати представниці Мальти Анна.

У другому півфіналі змагаються 18 країн. Поки артисти на сцені, на арені Євробачення – битви фанатів. Першим до фіналу потрапляє представник Болгарії. Йому букмекери пророкують друге місце. І він уже встиг оскандалитися – у 2014 році ймовірно побував в окупованому Криму. Кращими також стають Білорусь, Хорватія, Австрія, Данія, Угорщина, Ізраїль, Нідерланди, Норвегія та Румунія.Создан 15 мая 2017