«Блокада Банкової» Мельничуком: політичний шантаж або як використовують патріотів

 

«Блокада Банкової» Мельничуком: політичний шантаж або як використовують патріотів
«Отримав повістку , такого ідіотизму , я від силовиків і перших осіб даже не сподівався отримати....ст. 258 це тероризм...» - написав на своїй сторінці в ФБ горе-екс-комбат батальйону «Айдар», нардеп Сергій Мельничук 15.06.2017.

Відповідно до опублікованих ним же повісток, його викликав слідчий, а не «перша особа» на допит до київського управління СБУ на 7 та 19 червня у якості свідка по кримінальному провадженню за статтею ст. 258-3 ККУ «Створення терористичної групи чи терористичної організації». Чому цю свою «блокаду» Адміністрації Президента України Мельничук не організував на 7 червня, а 19 червня?

Відповідь далі по пунктах.

ПУНКТ 1. Саме 19 червня Петро Порошенко вилетів до США на зустріч з Трампом, про це широко висвітлилось в ЗМІ і знав однозначно Мельничук, а про важливість даного заходу для подальшої боротьби з російським окупантом є беззаперечною. В цей час на Банковій Мельничук влаштовує «Блокаду АП», досить зручна нагода для піару і 100% неефективна, бо нема кого блокувати по суті, пред’явити вимога і тримати відповідь.

ПУНКТ 2. Викликали С.Мельничука дійсно для дачі свідчень щоб по суті ЗАКРИТИ справу. Більше того, слідчі дії СБУ проводило на виконання ухвали місцевого суду, оскільки силовики не порушували справу, бо не бачили достатніх підстав, але скаржник звернувся до суду з вимогою зобов’язати їх внести в ЄРДР кримінальне провадження. На жаль в нас такий зараз Кримінальний кодекс, що якщо ти подаєш заяву про злочин і повідомляєш якісь обставини, вказуючи склад злочину, передбачений якоюсь статтею ККУ, навіть якщо вони абсурдні, то слідчі зобов’язані формально внести, потім провести слідчі дії, опитати і за відсутності підстав закрити.

Окрім того, наскільки мені відомо в заяві скаржника не було якоїсь конкретики (доказів, прізвищ бійців тощо), тому Мельничука, який позиціонує всюди себе і був дійсно першим командиром батальйону «Айдар», викликали щоб відібрати пояснення, який як справжній офіцер-командир мав просто спростувати написане в заяві жителя Луганщини як безпідставний наклеп і не дати спекулювати на ім’ї героїчного батальйону.

Чому ж він не допоміг такому слідству і фактично батальйону спростувати цю заяву, а навпаки поширив серед бійців та громадськості неправдиву інформацію, що викликають його фактично для дачі свідчень проти наших бійців для подальшої інкримінації їм участі в терористичній організації, не зрозуміло. Жодних прізвищ бійців яким були інкримінована така ж стаття не мені, ні бійцям, ні громадськості по сьогоднішній день Мельничук не повідомив, а лише його голослівні заяви. І це факт.

ПУНКТ 3. На сьогоднішній день це все виглядає виключно як використання Мельничуком айдарівців, бійців інших військових формувань, патріотів та громадськість як черговий засіб в якійсь черговій брудній політичній провокації. Чого вартує лише його приналежність до «ригівської» групи в парламенті «Воля народу» та бажання уникнути відповідальності за вже скоєні злодіяння та пройти в будь-який спосіб в майбутній склад ВР, навіть ціною посадки чи навіть крові наших побратимів.

Ну подумаєте самі: Народний депутат України, який позбавлений Верховною Радою України депутатської недоторканості за інкриміновані йому як мінімум 5 кримінальних епізодів по розбійним статтям, справа по яких вже перебуває 2-й рік в суді, і не за якісь бойову участь на Сході чи патріотичних заходах, а за банальне рейдерство поза зоною АТО, шляхом створення своєї групи із числа переважно колишніх бійців. Фактично через цього горе-комбат судять одночасно вже з ним і паралельно декількох інших айдарівців, фактично за його кримінал, що він організував, але поручив виконання їм, які вони могли виконувати як «легальні накази» їх командира, не будучи юридично обізнаними або просто введені в оману. Для прикладу: рейдерське захоплення заводу питної води київського підприємця Олександра Ногачевського, що допомагав і тренував наших бійців. Або викрадення нашого айдарівця Максима Козуба «Тор» під іншою провокативною акцією із спаленням шин під будівлею Міноборони чи Євгена Джажалова в Житомирі. Або «віджатий» позашляховик Mitsubishi Pajero із гум.допомогою в нашого закарпатського командира ГШР «Ятруб» Олега «Скіфа», який ми разом доставляли на Схід.
https://lb.ua/…/2…/03/05/297478_aydar_melnichuk_chernie.html

ПУНКТ 4. Він по-організаторськи привіз плакати, виготовлені в поліграфічний спосіб, і з надписами «Я ТЕРОРИСТ, я доброволець, я захищав Україну..». Поясніть хоча б мені, не те що широким масам, до чого цей надпис?? Є хоч одна справа порушена по вищезазначеній нардепом терористичній статті 258-3 проти айдарівця? хоч одного? в т.ч. на тих, хто начепив на себе плакат?? На скільки мені відомо – НІ!

А знаєте чому? Тому що як би не хотіли наші компетентні органи, пронизані раком корупції, нас всіх з вами посадити, все рівно має бути елементарні складові злочину, таке пише як мінімум Кодекс і Конституція. Наших бійців, що захищали і звільняли українські території, окуповані російським бойовиками, не зможуть судити за тероризм на Донбасі аж ніяк, бо вони виконували і виконують свій конституційний обов’язок по захисті Батьківщини, незалежно від того були чи не були вони належно оформленими. Відтак, не має умислу, не має складу злочину, не має статті за тероризм відповідно.

В той же час, на весь світ, завдяки нашому народному обСранцю Мельничуку, ми назвали самі себе терористами. І якщо цивілізований світ буде ще довго «доганяти» що з нами, дибільна Рашка буде ржати з нас ще довго і підливати вогонь в кримінальному суді Гааги: типу «подивіться на ту Україну, вони кажуть, що з нею воює терористична Росія, а чому тоді ці айдарівці кричать, що вони терористи? Поясніть, панове судді..».

ПУНКТ 5. Де був пан «комбат» коли айдарівці об’єднувались з іншими бійцями проти свавілля та бездіяльності влади – обидві блокади (ведмежа та торгівельна), проти надання особливого статусу Донбасу, коли його ж бійці і Україна в цілому потребувала його підтримки ? Відповім – Мельничук стояв осторонь. А проти блокади торгівлі з окупантами він взагалі виступав проти і підбурював ще і інших бійців.

Тепер, коли він усвідомлює, що за свої злочини прийдеться відповідати, бо в правовій державі всі протиправні дії ведуть до невідворотної юридичної відповідальності, надумав «об'єднати» айдарівців. І в цей, такий важкий для країни час, коли її новітня історія пишеться, і майже кожен день ціною наших кращих синів України, коли треба реально об’єднуватись, як проти зовнішніх та і внутрішніх ворогів, Мельничук, він же «Гепард», сіє зерно розбрату і нівелює наші спроби на об’єднання.

Одним словом, на мою думку, і не тільки, ця «блокада АП» маніпуляційна провокація Мельничука, політичний шантаж-тиск влади щоб уникнути відповідальності за свої реальні злочини, здійснені поза зоною «АТО» та ще й підставити реальних патріотів, які можуть повестись на цю «блокаду». В той же час – це паплюжить ім’я легендарного "Айдару", пам’ять полеглих та спекулює бійцями.

Тому я, як майданівець і волонтер, який по сьогоднішній день вже 4-й рік війни допомагаю бійцям, який має неменші претензії і до теперішньої влади в т.ч. АП, ніж більшість із вас, не боюся її критикувати обґрунтовано і роблю все що в моїх силах, щоб щось змінити, щоб покладені життя не були марними, не маю право зараз мовчати і повинен сказати правду, якою б вона не була гіркою, і той хто захоче почує, хто ні – значить йому так зручно.

Волонтер російського-української війни на Сході, координатор на Закарпатті ГО "Айдар Волонтерська Допомога" , співорганізатор «Ведмежої блокади, учасник Революції Гідності, Віталій Грегор
30.06.2017Создан 30 июн 2017